רמקולים – מה הרמקול הבא שעליך לרכוש?

קיימים סוגים שונים של רמקולים בשוק, כל רמקול עונה על צורך אחר. ישנם רמקולים שמתאימים לחדרים קטנים וישנם רמקולים אשר מתאימים לחללים גדולים בבית על מנת ליצור אפקט אווירתי. במאמר הבא אנו נעשה סקירה על הרמקולים המרכזיים שאנשים בוחרים לרכוש, איזה רמקול הכי מתאים לך?

רמקולים אלחוטיים

רמקולים אלחוטיים הינם רמקולים אשר מקבלים אותות שמע על ידי תדרי רדיו ולעומת זאת, רמקולים שאינם אלחוטיים, מקבלים אותות באמצעות כבלי שמע. רמקול אלחוטי הינו ממוצרי הרמקולים השכיחים בשוק, אנשים נוהגים לרכוש אותם ויש להם אכן שימושים רבים, למשל, לקוחות רבים רוכשים רמקולים אלחוטיים לסלון , רמקולים אלחוטיים למחשב, רמקולים אלחוטיים לטלוויזיה, רמקולים אלחוטיים לגינה, רמקולים אלחוטיים לבית, רמקולים רצפתיים, רמקולים אלחוטיים לקולנוע ביתי ועוד המון צורות שימוש אשר רמקולים יכולים לקיים.

רמקולים רצפתיים

רמקולים רצפתיים, כמו שמם, הם רמקולים צמודי רצפה, גובהם מתנשא לגובה של כמטר עד מטר וחצי בממוצע, דבר הנותן להם מראה עוצמתי ומלא נוכחות. הנוכחות העצומתית שלהם מקנה להם שימוש של מעבר לרמקולים, אלא לדבר אומנות של ממש, בעזרתו ניתן לקשט את הבית. הרמקולים הרצפתיים בזכות נוכחותם העוצמתית נותנים מראה אווירתי, אנשים רבים רוצים את המראה הזה בידרתם בשביל ליצור סגנון מיוחד. רמקולים מבחינת שמע, מעניקים אפקט עוצמתי של בס ומקנים תחושה של אווירה כמו בהופעה חיה מלאת עוצמה.

רמקולים מדפיים  

רמקולים מדפיים הם מסוג הרמקולים הקטן. רמקולים אלה הם קטנים בהרבה בהשוואה לרמקולים האלחוטיים. בזכות גודלם הקטן של רמקולים אלה, ניתן לשחק עם מיקום הרמקולים, לשנות את המיקום לפי צורך ולפי שימוש. רמקולים מדפיים יכולים גם להגיע בצורה של תלייה, אך הצורה הנוחה והפרקטית שרוב האנשים מעדיפים להשתמש בה, היא בצורת רמקול מדף, שניתן להזיז לפי צורך ומקום. רמקולים אלה מפיקים צלילים נקיים, ברוב המקרים רמקולים אלה מוגבלים מבחינת ביצוע, בגלל גודלם הקטן, אך רוב האנשים אשר צריכים רמקולים למחשב או רמקול בשביל הגברה לחדר קטן, הרמקול המדפי יענה על הצורך המבוקש.

רמקולים תלויים

רמקולים תלויים הינם רמקולים אשר מקנים פיתרון לאנשים המחפשים ליצור אווירה של קולנוע בבית. כאשר תולים רמקולים מותאמים לצידי טלוויזיה גדולה, הרמקולים נותנים תחושה של סאונד עוצמתי מאשר הרמקולים של הטלוויזיה שעוצמתם חלשה יותר. עוצמת הרמקולים התלויים נותנת תחושה של קולנוע בתוך הבית שלך. רמקולים אלה מיוצרים בדרך כלל במראה דק, אשר ישתלב בצורה אלגנטית עם מסכי הטלוויזיה, צמודי קיר וישתלבו עם המראה הכללי והנקי של הבית. רמקולים תלויים אלו, בדרך כלל, מפיקים צלילים יוצאים מהכלל.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.

עוד יעניין אותך:

Get Full experience in audio

Keep Updated about our Promo and Deals in Noiz Shop

Have A Question?

Keep Updated with our newsletter. Subscribe now.