למה לבחור את מקרן הקול של סונוס

למי שמעוניין לשדרג את איכות הסאונד בבית או בדירה כדאי לשקול ברצינות קניה של מקרן קול. על פניו מדובר ברמקולים, רק שהם מתקדמים בהרבה מהמוכר למרבית הציבור ומספקים אפקט אקוסטי משובח ממכשיר אחד קומפקטי ומעוצב. ומבין מקרני הקול המוצעים כיום בשוק, כדאי בהחלט להכיר את זה של חברת סונוס.

כמה מילים על מקרני קול

מקרן קול, או סאונד-בר, הוא רמקול שאינו נזקק לחיבור אל מכשירי תוכן שונים כמו סמארטפון או לפטופ בתנאי שיש להם בלוטוס. בתוך המכשיר שנראה כמו מלבן מאורך או גליל יש רמקולים המכסים תדרים בטווח נרחב, והם מסוגרים בצורה המספקת את איכות הסאונד הכי טובה שיש. היתרון המרכזי שלהם הוא שמקבלים במכשיר אחד קומפקטי אלטרנטיבה לשורה של מכשירים נפרדים, כלומר הרמקולים, הרסיבר ומערכת האודיו של הדירה, ובלי להזדקק לכבלים, בלי לתלות רמקולים, בלי לתפוס מקום בארונית או על הרצפה וכן הלאה. יתר על כן, מדובר במוצר בעל עיצוב סופר מודרני המשתלב היטב בסלון. ואם זה לא מספיק, על ידי חיבור לטלפון הנייד שלכם תוכלו לקבל דרכו התראות ולנהל שיחות.

למה המקרנים של סונוס?

מטבע הדברים, יש הבדלים בין המקרנים מבחינת עוצמתם, איכות הרמקולים, העיצוב, העלויות וכדומה. למי שרוצה ללכת על בטוח כדאי לבחור במקרן של מותג ידוע, כמו סונוס האמריקאית שמתמחה בייצור מוצרי שמע מרובי חדרים. החברה הפועלת מזה שני עשורים עובד בשיתוף פעולה עם המובילות העולמיות, כמו העוזרות האישיות של גוגל, אפל ואמזון, ומציעה גם רמקולים חכמים, מערכות סאונד לטלוויזיה, סאב וופר, מגברים, נגנים ועוד.

דוגמא למקרן קול מומלץ של סונוס

מקרן קול סונוס בים (Sonos Beam) הוא דוגמא מצוינת למקרן קול מעולה. מדובר בסאונד-בר קומפקטי ובעל עיצוב נקי המתחבר בקלות אל הטלוויזיה וניתן לשליטה מלאה דרך הסמארטפון. כמו כן, ניתן לשלוט בו באמצעות מחוות בפאנל המגע ואפשר לשמוע דרכו סרטים, רדיו, פודקסטים, משחקים וכדומה. יש לו רמת סאונד פרימיום המאופיינת בטווח מלא של צלילים שמפיקים טוויטרים וופרים בסנכרון מושלם, מה שמספק סאונד צלול ונקי. יש לציין כי למקרן גם קיים חיבור HDMI ARC המאפשר שליטה במערכת באמצעות דיבור, אם כי הפיצ'ר הזה עדיין מוגבל בארץ למרבה הצער. אבל בכל מקרה, אין ספק כי מקרן קול סונוס בים משדרג את חוויית ההאזנה והצפייה במערכת קולנוע ביתית ולכל חובב מוזיקה.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.

עוד יעניין אותך:

Get Full experience in audio

Keep Updated about our Promo and Deals in Noiz Shop

Have A Question?

Keep Updated with our newsletter. Subscribe now.