אוהבים לשמוע מוזיקה? סקירה קצרה על מוצרי דנון

אם אתם אוהבים מוזיקה איכותית כדאי שתכירו את חברת דנון, המייצרת בין היתר נגנים, מגברים, רסיברים, אוזניות אלחוטיות עם ביטול רעשים, רמקולים ועוד. החברה היא שם דבר בעולם השמע בזכות מוצרים בעלי סאונד איכותי ביותר, אמינים מאוד ומתקדמים.

למעשה, החברה היפנית היא ומהוותיקות ביותר בעולם והוקמה כבר לפני למעלה מ- 110 שנים. אמנם, החברה קרויה על שם היזם האמריקאי שהקים אותה והמשיך לפתח מוצרים לאורך השנים, אולם שם המותג קיבל תוקף רק בשנות הארבעים של המאה הקודמת. מאז ועד היום עברה החברה תהפוכות רבות אך תמיד המשיכה להוביל עם מוצרים העומדים בחזית הקדמה הטכנולוגית.  כך לדוגמא, החברה הוציאה את נגן הבלו-ריי האוניברסאלי הראשון בעולם שמשמיע אודיו DVD והשיקה מערכות סאונד אלחוטיות מרובות חדרים מסדרות שונות. כמו כן, הוציאה מקלטי אודיו/וידאו ראשונים בעולם עם ערוץ 13.2, ועוד.

שלושה מוצרים לדוגמא

כמובן שבסקירה קצרה כזו לא נוכל לפרט על יותר מדי מוצרים של דנון, לכן נביא רק כמה דוגמאות על קצה המזלג:

  • מקרן קול DHT-S216- זהו סאונד בר נהדר וקומפקטי בעל 6 דרייברים בגישת הכל באחד. יש לו טכנולוגיית שמע מתקדמת המביא לשיפור משמעותי באיכות הצלילים הנמוכים, וכן באיכות השמע בעת צפייה בסרטים. מקרן הקול של דנון מתחבר לטלוויזיה בקלות עם כבל אחד ויש לו כמובן בלוטוס מובנה וכניסות דיגיטליות ואופטיות.
  • אוזניות אלחוטיות עם בידוד רעשים אקטיבי – אוזניות מדגם Denon GC-30 הן בעלות יכולת מעולה לביטול רעשים אקטיבית וסאונד מעולה. האוזניות מספקות סאונד עוצמתי ומדויק, נוחות מאוד וניתן לקבל מהן עד עשרים שעות האזנה לאחר טעינה של שעתיים בלבד. הן מציגות 3 מצבי בידוד רעשים עבור האזנה בתנאי חוץ, במשרד ובטיסות, ויש לן 2 מיקרופונים מובנים לצורך ניהול שיחות תוך שמירה על סאונד ברור וצלול בכל מצב. האוזניות גם נוחות מאוד בזכות ספוג זיכרון בקשת ובאוזניות ומשקלן קל. והכי חשוב, הדרייברים בקוטר ארבעים מ"מ עם טכנולוגיית FreeEdge מאפשרים לאוזניות להפיק סאונד ברמה של Hi-Res וצליל נאמן למקור.
  • מגבר Denon DRA-800H – בתור דוגמא אחרונה לסקירה זו נביא את המגבר המתקדם של דנון, בעל הגברה מובנית x 100W2 עם רסיבר רשת. יש לו רדיו FM מובנה ויכולת הזרמת מוזיקה דרך הרשת, Heos ,Bluetooth ו-AirPlay 2. המגבר בעל חמש כניסות HDMI וכן יציאת HDMI אחת, לרבות תמיכה מלאה ב-HDCP 2.3. ואם לא די בכך, יש לו DAC מובנה עם כניסה אופטית וכניסת Coax, וכן כניסת פטיפון מוגברת MM.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit.

עוד יעניין אותך:

Get Full experience in audio

Keep Updated about our Promo and Deals in Noiz Shop

Have A Question?

Keep Updated with our newsletter. Subscribe now.